Як вибрати дитяче взуттяПерші холоди завжди приходять несподівано. Але ще більш несподіваний у них характер: один день може лити дощ, інший день змушує погода труситися від «сухого» пронизливого холоду, а третій день зустрічає заморозками. Універсального взуття для цієї пори немає — доведеться придбати кілька пар, різних за функціоналом. Ми рекомендуємо купити тепле взуття та сноубутси, хороший вибыр взуття э в ынтернет магазины «Чебурашка» це на разі кращий інтернет магазин дитячого взуття. В яких випадках в яку погоду взуватися — розповімо нижче.
Типова ситуація №1.
На вулиці від +5 до -5 градусів, сиро або морозно сухо. У вас активна дитина — любить бігати, стрибати і скакати.
Оптимальний варіант для такого випадку — мембранне взуття або спортивне. Воно виготовлене із застосуванням сучасного пористого матеріалу (мембрани) і натуральної вовни. Пори мембрани дрібніші краплі води, але більше краплі пара, відповідно, вони не пропускають вологу всередину черевика, зате відмінно випускають пар зсередини. Це важливо, адже ніжки активно рухаються у дитини дитини та можуть спітніти, і це згодом призведе до їх охолодження. Мембрана забезпечує вихід пара, в міру його появи, він не встигає перетворитися на вологу.
А ось діти, що гуляють в колясці, ми не рекомендуємо взувати в мембранне взуття, оскільки її здатність утримувати тепло «працює» тільки в тому випадку, якщо ніжки рухаються. У стані спокою тепло буде поступово йти, і дитина може замерзнути. Також є можливість придбати в інтернет-магазині «Чебурашка», дитяче спортивне взуття  по дуже вигідним цінам високої якості, про це свідчать відгуки покупців.
Типова ситуація №2.
  На вулиці температура близька до 0, йде дощ, мокрий сніг, або злегка підморозило. В такий день шкіряні чобітки промокнуть, в гумових чоботях дитина замерзне, а в мембрані краще не «міряти» калюжі. У що взути? У сноубутси!
Калоша цих чобітків виконана з високотехнологічного матеріалу, який на відміну від гуми залишається пластичним навіть в морози. Підошва сноубутси — рифлена, так що в них не страшний перший лід. Верх взуття двошаровий, зовні водонепроникний текстиль з водовідштовхувальним просоченням, зсередини — вовняне хутро. Завдяки цьому сноубутси виключають потрапляння вологи всередину взуття і забезпечують необхідне тепло.
  •  
  • нет
  • 0

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.