Брендові чоловічі куртки, які вони?«Бушлати» — класична чоловіча куртка, яка була популярна у моряків, але міцно прижилася в повсякденному житті. Довжина такої куртки досягає підстави стегон, а рукава прикрашені широкими лацканами. Бушлати шиють з щільної вовняної тканини, але завдяки спеціальній обробці тканина стає непромокаючої. Але такі куртки дуже дорогими бувають а по властивостям нічим не кращі тих брендових чоловічих курток, які можно придбати тут: https://franco-fratelli.com.ua . Рекомендую всім хто бажає придбати по справньому якісну річ яка буде стильною і не дорогою.
Що можна виділити у цій категорії
У цій категорії доречно буде представити Вашій увазі успышно просуваючий бренд на ринку чоловічого одягу кращий бренд який вы знайдете на сайті franco-fratelli.com.ua. Поряд з високою якістю бренд надає свій неповторний дизайн. Сьогоднішня Британія — це креативне серце світу, що поєднує всі сучасні стилі, тренди і течії молодіжної культури, народжені як в Лондоні, так і в Парижі, в Нью-Йорку і в Токіо.   Створений в Лондоні, британськими дизайнерами, бренд відображає ідею жорсткого урбаністичного лондонського стилю, культури і ставлення до життя. Такий стиль всього одягу бренду, але ми звертаємо Вашу увагу на силует і стиль чоловічих курток — лаконічний, строгий, мужній. Чоловічі зимові куртки можна знайти тут: https://franco-fratelli.com.ua/kurtki-zimovi.html, рекомендую всім хто бажає рухатись у необхідному напрямку і вглядати стильно та по чоловічому. Класична чоловіча парку — це зимова об'ємна, подовжена куртка з утепленням, з капюшоном облямованим хутром і великою кількістю кишень. У 50-х роках першими почали носити парки Американські військові льотчики. Однако останнім часом стали популярними парки без утеплювача. Така парку теж виділяється подовженим кроєм, наявністю капюшона і кишень, але вона легка і вільна. Може бути виконана з нейлону, бавовни, ущільненого деніму або водонепроникної мембранної тканини.
Пуховики
Пуховики або «дутики» — це зимові чоловічі куртки з водонепроникним верхом, підкладкою і шаром утеплювача між ними. Вартість куртки залежить від виду утеплювача: пух — дорога модель, синтепон — бюджетна. Найкращим вважається пух гагар, такі пуховики дуже легкі і теплі.
  •  
  • нет
  • 0

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.